-*Chceš SB?*-

Mozek je nástroj, jímž si myslíme, že myslíme...

Povinně KLIK

internetový FAN časopis

Povinně KLIK

Ikonka blogu^^


!!!VELKÁ REKONSTRUKCE BLOGU!!!

Konan si dává pauzu (1.díl )

5. září 2009 v 16:17 | Anik

Toto je moje první povídka (nebo alespoň její část). Je to trochu krávovina
, ale to nevadí (snad)Jednoho krásného dne poblíž pastviny se spoustou koz se do uklidňujícího ticha ozval rozzuřený hlas. ,,To si ze mě děláte srandu!!! " Ten hlas přicházel z nedaleké hory- úkrytu Akatsuki. ,,Ale no tak, zlatíčko uklidni se. " ,,Ne neuklidním " řvala Konan ,,a ty jsi můj přítel měl by ses mě zastat!" ,,Miláčku poslouchej ... " Snažil se ji Pein utišit . ,, Ne, ty poslouchej ! Já vám zašívám pláště , peru je žehlím je , vařím vám a VY ještě chcete, abych vám čistila ponožky a boty? To už je trochu moc!"
,,V den kdy jsem vstoupil do Akatsuki... " vzpomínal Deidara ,, ... jsem si do kufru zabalil několik párů ponožek. Po nějaké době mi ale začaly docházet... " vyprávěl ,,... , tak jsem se pokoušel chodit bez ponožek. Jenže mi byla na nohy hrozná zima a taky mi do bot furt padaly kamínky. No zkuste si bojovat s kamínkama v botech ! Proto mi nezbylo nic jiného než nosit špinavé ponožky, sice to není moc příjemný, ale co jsem měl dělat. " skončil své vyprávění Deidara . ,, To já jsem na tom byl podobně. " přidal se Tobi ,, Ale já jsem se pokusil si ty ponožky vyprat. Bohužel mi při sušení zplesnivěly. Naštěstí jsem měl jedny na sobě a ty jsem nemyl. " Ostatní se začali přidávat s vyprávěním svých strašlivých zažitků. ,,Tak dost ! Víte vy co ? Já si dám pauzu! Dělejte si tyhle práce sami ! " prohlásila naštvaně Konan a odešla.
,,Takže chlapi ! " začal Pein ,, Musíme si rozdělit práce . " ,, Já si vezmu zašívání plášťů. " přihlásil se Kakuzu. ,,Dobře... " zamyslel se Pein ,, ... Hidane, jelikož jsi nesmrtelný, bude nejlepší, abys žehlil. Tobi ty budeš prát prádlo , VŠECHNO prádlo rozumíš? " ,, A-a-ale ..." koktal Tobi ,, Deidara a Kisame budou vařit . " nevšímal si ho Pein ,,No a vy- Sasori , Zetsu a Itachi - budete uklízet. " ,,Počkat , a co ty ? " zeptal se trochu podrážděně Hidan ,,Já? Já budu dohlížet na to, aby to všechno fungovalo."

Pokračování příště ...

k
jjjj
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Joya Joya | Web | 22. září 2009 v 12:02 | Reagovat

:-D  :-D  :-D  
Hrozný konec Akatsuki- otráveni jídlem od Deidary a Kisameho  :-D

2 Roko Roko | 23. října 2009 v 20:45 | Reagovat

pls další diel

3 Soul Ren Soul Ren | 11. listopadu 2009 v 19:52 | Reagovat

Ano,tak to se mi líbí :D Je to vtipný! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.